WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH W RUDZIE ŻMIGRODZKIEJ JUŻ ZA NAMI

Kolejna wystawa owczarków niemieckich w Rudzie Żmigrodzkiej, którą pomagam zorganizować co roku, jest już za nami. Podobnie jak w poprzednich latach, frekwencja dopisała, zgłoszonych było ponad 120 owczarków niemieckich. W tym roku wystawa odbyła się w sobotę (29.07.2017), natomiast dzień wcześniej odbyły się egzaminy na niemiecką licencję hodowlaną, a dzień później treningi z pozorantami, którzy będą pozorować w tym roku na wystawie klubowej. W tym roku z powodu wypadku i operacji nogi, nie byłem wstanie wystawić z naszej hodowli większej ilości naszych pupili na wystawie. Pokazaliśmy tylko Sandi z Grodu Smoka, “nasza córeczka” pomimo braku przygotowania kondycyjnego pokazała się z dobrej strony, otrzymała ocenę bardzo dobra i zajęła IV lokatę.
Poniżej na zdjęciu Grandi z Grodu Smoka (Vega) “jedyne dziecko”‘ które odwiedziło naszą hodowlę podczas tegorocznej wystawy w Rudzie Żmigrodzkiej. Podziękowanie dla wszystkich znajomych za odwiedziny.

Bardzo miło zostałem zaskoczony przez Zarząd Klubu Owczarka Niemieckiego w Polsce, który docenił moja pomoc przy organizacji kolejnej już wystawy owczarków w Rudzie Żmigrodzkiej. Okazałą pamiątkę (poniżej na zdjęciu) otrzymałem na wystawie z rąk Przewodniczącego Klubu oraz sędziego Pana Waldemara Federaka. Dopóki ludzie będą chcieli przyjeżdżać na wystawę owczarków w Rudzie Żmigrodzkiej, ja będę wspomagał jej organizację. Dziękuję za pamiątkę i już dzisiaj zapraszam na kolejną wystawę za rok.

Share this post

Z Grodu Smoka